Kontejnerové pivovary Smart Brewery

Kompletní minipivovary, které po připojení na elektřinu, vodu a odpad jsou okamžitě připravené na výrobu jakéhokoli druhu piva.

Základní modul kontejnerového pivovaru je vyráběn v plném nebo proskleném provedení. Roční kapacita je 525 hl a je možné ji navyšovat přidáním dalších rozšiřujících modulů o vlastní kapacitě 1.050 hl.

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně, proto také i každý pivovar můžeme na zakázku technicky i designově přizpůsobit jakémukoli místu provozování. K dispozici jsou tak různé varianty vnějšího provedení.

Služby

V ceně dodávky jednotlivých kontejnerových pivovarů jsou obsaženy zdarma veškeré služby potřebné pro provozování pivovaru a vaření vlastního piva. Od zprovoznění a zaškolení obsluhy až po služby sládka a předání popř. i přípravy nové vlastní receptury na výrobu piva. Po zaškolení je provozovatel schopný bezproblémově využívat pivovar a vařit si vlastní pivo sám, ale může i nadále využívat služeb našeho sládka. V ceně jsou zdarma také suroviny pro uvaření prvních 3.000 litrů piva. Jedná se o sladinový výtažek, chmel a kvasnice.

Cena

Konkrétní cenovou nabídku připravíme na vyžádání dle rozsahu dodávky a služeb.

Díky nízké výrobní ceně piva a nízké pořizovací ceně pivovaru, Vám již jeden sud prodaného vlastního piva denně může pokrýt veškeré náklady na pořízení pivovaru.