Výhody kompaktního řešení kontejnerových pivovarů

Mobilita

Díky unifikované konstrukci kontejnerového pivovaru a instalaci v lodním kontejneru normalizovaných rozměrů je možná doprava i umístění prakticky kamkoli po celém světě.

Jednoduchá obsluha

Není potřeba kvalifikovaný personál (sládek). Systém provozu mobilního kontejnerového pivovaru umožňuje, aby si pivovar i výrobu piva obsluhoval zákazník sám. Po zaškolení a několika zkušebních varech vše zvládne proškolená osoba.

Minimální náročnost

Kontejnerový pivovar lze provozovat na minimálním prostoru již od 20m2 zastavěné plochy. Umístit lze prakticky kamkoliv, kde jsou zajištěny potřebné přípojky elektrické energie, vody a odpadu.

Flexibilita umístění

V případě potřeby lze tento kontejnerový mobilní pivovar jednoduše přestěhovat na jiné vhodné místo. Ideální pro využití sezónnosti místa v létě a v zimě nebo na místa, kde není zajištěné dlouhodobé využívání pivovaru.

Rozšiřitelnost kapacity

Základní kapacita kontejnerového pivovaru je 525hl piva za rok. Flexibilní a úsporná technologie a stavebnicový systém je navržen pro následné navýšení kapacity přidáním dalších modulů (kontejnerů) a tím také reakci na zvyšující se poptávku po vašem dobrém pivu.